Geoblog.pl    LosPitufos    Podróże    TaMaSi 2013    Czy to grypa, czy to kaszel?? nieeee, to Qatar!! :D

Czy to grypa, czy to kaszel?? nieeee, to Qatar!! :D

Katar
Katar, Doha

Po trwajacej 5 godziny podrozy zrobilismy sobie 9 godzinna przerwe na lotnisku Szejkow ;p. Internet niby jest, jednak nie mozemy dodac arcyciekawych zdjec lupow :D, ktore zdobylismy juz na pierwszym odcinku podrozy ;p - Wercislaw, bylabys dumna :DD! Mamy oczywiscie kocyk i poduszeczki ale rowniez troszke prowiantu na to 9godzinne oczekiwanie na kolejny lot oraz najlepszy lup - Pietaszek niepostrzezenie czmychnal do BisnessClass na siku, a z powrotem nie wracal juz sam.. towarzyszyla mu szczoteczka do zebow :DD ze nie wzial z polszy to teraz bedzie nam latwiej :)).
Ponadto na uwage zasluguje ( i to poki co jedyna roznica jaka zauwazylismy pomiedzy Qatar a np. Lufthansa), iz kazdy ma przed soba wielofinkcyjny panel. Problem w tym, ze wiele z nich nie dziala i mozna sobie bylo pukac w ekran ;) a jak juz komus dzialal (jak np szczesliwej Bozence) to oderwac od gry Zuma jej nie szlo :).
Zdjecia z pierwszego lotu - pozniej, jak wspomnielismy juz, tu internet nie pozwala.
Teraz czekaja nas godziny oczekwania na kolejny lot, kolejny cieply posilek oraz kolejny % napitok :)). Ale to juz w drodze do miejsca docelowego czyli Bangkoku. Narazie zmykamy na drzemke ;))

a jednak wystarczylo poczekac dwie godzinki, zmiejszylo sie oblozenie internetu i nawet kilka zdjec udalo sie wrzucic :))

Wercisław
Wercisław - 2013-02-26 16:51
Widzę, że akcja kocyk zakończyła się sukcesem...jestem z Was dumna :) No a szczoteczka z samolotu, to dopiero rarytas!!! Farciarze :P

Zasoby: 29 wpisów29 10 komentarzy10 46 zdjęć46 0 plików multimedialnych0

04.06.2014 - 18.06.2014